ARM Handels AG Autohandel

tel.: +41 (0) 79 408 30 09 | tel.+41 79 828 63 78
fax: +41 (0) 41 989 00 84

Jak kupić samochód w Szwajcarii?

Jak kupić z samochód z licytacji w Szwajcarii

Samochody z ofert szwajcarskich firm ubezpieczeniowych wystawione do licytacji są kupowane przez ARM Handels AG na Państwa zamówienie. Po wybraniu pojazdu z naszego Katalogu Licytacje, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Istnieje możliwość uzyskania poszerzonej informacji na temat stanu technicznego pojazdu i dodatkowych zdjęć, które wyślemy na podany przez Państwa adres e-mail.
Ponieważ oferty ubezpieczalni są ograniczone czasowo preferujemy kontakt telefoniczny.
Nasza prowizja za wylicytowany samochód wynosi 10%. W przypadku droższych samochodów istnieje możliwość negocjacji wysokości prowizji.
Ze swojej strony zapewniamy legalne pochodzenie samochodu, zakup wskazanego przez Państwa pojazdu na aukcji. W cenie prowizji wliczone jest dostarczenie go we wskazanie miejsce w Szwajcarii. Dodatkowo można skorzystać z naszej oferty transportowej.

Zapraszamy.

Wybrane licytacje

W prezentowanych na naszej stronie licytacjach staramy się prezentować te samochody, które są naszym zdaniem najbardziej atrakcyjne. Oczywiście przy ograniczonym wyborze zdajemy sobie sprawę, że często nasza oferta może być nietrafiona.
Dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony, lub poinformowania nas jakiego pojazdu szukacie.
Weźmiemy pod uwagę Państwa sugestie i postaramy się umieścić go go na stronie, a także poinformować o tym wysyłając

Ceny transportu

Transport zakupionego u nas samochodu osobowego na trasie Szwajcaria - Zgorzelec - Piotrków Trybunalski - Lublin to koszt 1400 zł.
Cena za transport w inne miejsce w Polsce jest ustalana indywidualnie.